KONST / Litografier / Färglitografi 8135844
nr 813 5844
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi , Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), 33/250, signerad, motivets mått: 30x27
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:58:10
10/3 23:03:45
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien